22/11/2019 19:00 2. SKL člani 2019/2020 13 40'

Ekipa1234TOznaka
KK CELJE813192565Loss
KK HRASTNIK15132281369Win

Rekapitulacija

CELJE – HRASTNIK 65:69 (8:15, 13:13, 19:28, 25:13) Gostje so tokrat nastopili brez enega najboljših posameznikov prejšnjega kroga Nika Gregorčiča, ki bo zaradi poškodbe gležnja še nekaj časa odsoten iz igrišč. Prvi koš na srečanju so dosegli Celjani, nato pa je Hrastnik nanizal 11 zaporednih točk in po manj kot štirih minutah igre povedel s 2:11. Domači so bili v prvi četrtini precej nerazpoloženi v napadu, saj so dosegli le osem točk, četrtina pa se je končala z izidom 8:15 za Hrastnik. Gostje so nato takoj na začetku druge četrtine uspešno zaključili dva…

KK CELJE

Time played PTS REB AST STL BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO PF PlusMinus EFF

0

Sodniki:Nace Mohorič(Velenje),Marko Marinovič(Slovenske Konjice) Tehnični komisar: Žarko Tomšič (Lj-Črnuče) Št. tekme: 76 Kolo: 13 Poročilo o tekmi ​Zamenjava sodnika zaradi osebne opravičljive zadržanosti. Tekma organizirana v skladu z določili Tekmovalnih propozicij. Zelo dobro opravljeno delo pomožnih sodnikov. Zanimivo dinamično prvenstveno srečanje. Športno vedenje akterjev tekme. Uradna predstavnika obeh ekip v poročilo o tekmi nista zapisala pripomb na organizacijo in izvedbo tekme ter opravljeno delo uradnih oseb.