02/11/2019 19:00 2. SKL člani 2019/2020 5 40'

KK BRINOX MEDVODE2313187061Loss

Rekapitulacija

SREDA, 6.11.2019, OB 19:00, ŠD Na logu, Hrastnik

Hrastnik – Brinox Medvode 71:61 (13:23, 19:13, 14:18, 25:7 )

Pot proti drugi zmagi so precej boljše začeli gostje, ki so po trojki Žige Žepiča povedli z 2:10. Po novi trojki, tokrat Grege Kajniha je razlika znašala že 15 točk (8:23), domači pa so se nato z serijo 14:0, ki je segala tudi v drugo četrtino, povsem približali (22:23). V tem delu igre je Hrastnik prvič povedel, a so Medvode na odmor odšle s prednostjo štirih točk (32:36). Tudi drugi polčas so boljše odprli gostje, ki so po trojki Janeza Korošca znova povedli za 12 točk (34:46). V zadnji četrtini so domači šli na vse ali nič, kar se jim je obrestovalo. Po trojki organizatorja igre Klemna Požina so  štiri minute pred koncem srečanja znova povedli. Razliko so minuto in 27 sekund pred koncem povečali na šest, Medvodam pa se več ni uspelo vrniti v igro. Najboljši igralec srečanja je bil Klemen Požin, ki je dosegel 21 točk in štiri asistence, pri gostih pa jih je 17 dosegel Žiga Žepič.

KK HRASTNIK

Time played PTS REB AST STL BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO PF PlusMinus EFF

56

.. Poročilo o tekmi ​Sprememba termina tekme zaradi nastopa igralca KK Hrastnik na FIBA tekmovanju 3 x 3. Tehnična napaka dosojena igralcu ŽEPIĆ Ž. (KK Brinox Medvode) zaradi nešportnega vedenja – nespoštljiva komunikacija s sodnikom (UKPI, 36.3.1/c). Tehnična napaka dosojena igralcu PURIĆ D. (KK Brinox Medvode) zaradi nešportnega vedenja - simuliranje osebne napake (UKPI, 36.3.1/g). Tehnična napaka dosojena trenerju POPOVIĆ G. (KK Brinox Medvode) zaradi nešportnega vedenja spremljevalca - nespoštljiva komunikacija s sodnikom (UKPI, 36.3.2/a). Dobra organizacija tekme. Odlično opravljeno delo pomožnih sodnikov. Zanimivo prvenstveno srečanje. Nervoznoo vedenje članov gostujoče ekipe. Uradna predstavnika obeh ekip v poročilo o tekmi nista zapisala pripomb na organizacijo in izvedbo tekme ter opravljeno delo uradnih oseb. Sklepi: 1. KK BRINOX MEDVODE se zaradi dosojene tehnične napake igralcu Žepić zaradi nešportnega vedenja kaznuje s kaznijo 60,00 EUR. 2. KK BRINOX MEDVODE se zaradi dosojene tehnične napake igralcu Purić zaradi nešportnega vedenja - simuliranje osebne napake - kaznuje s kaznijo 30,00 EUR. 3. KK BRINOX MEDVODE se zaradi dosojene tehnične napake trenerju zaradi nešportnega vedenja kaznuje s kaznijo 120,00 EUR. ..