Vikend zaključujemo z zmago! U16 so bili uspešni v Novi Gorici. ![]()
![]()
O tekmi, Tenej Kokošinek: "Začeli smo brez prave energije, smo pa na srečo bili dobri v napadu. Po prvi četrtini smo se malo zbrali in se borili ter si ustvarili nekaj prednosti. V drugem polčasu smo pokazali kaj znamo ter si dodatno prednost ustvarili z obrambo."

