Zmaga mladincev za 1. mesto

Mladinska A ekipa je včeraj gostila Postojno v tekmi za 1. mesto v skupini. Fantje so nastopili popolnoma osredotočeni, kar je kazal tudi rezultat prve četrtine, 23:15. V drugi četrtini so fantje dodali energijo v obrambi, kar se je odražalo tudi v napadu in tako je bila prednost na odmoru dvomestna, 45:28. V nadaljevanju sta obe ekipi popustili v obrambi vendar so naši fantje z zelo nesebičnim napadom zadržali prednost, enako je bilo v zadnji četrtini.

Pohvaliti gre prav vse igralce, vsi so se vpisali med strelce, igrali zelo nesebično v napadu in zrelo v obrambi, ekipa je pokazala svoje sposobnosti sedaj ko je uigranost na nivoju, kaj bi bilo, če bi do tega prišlo prej, ne bomo izvedeli nikoli.

Portorož 88:71 Postojna

(23:15, 22:13, 21:22, 22:21)

Nastopili so: Tumpić Bordon 16 (1T, 3:6), Pišot 10 (1T, 1:3), Semanić 5 (1T, 0:2), Krmac 3 (1T), Fischione 19 (1T, 2:2), Kozlovič 2, Topčievski 14 (4:5), Hodžić 19 (1T, 2:4)

Mladinci A zaključujejo sezono v nedeljo, ko bodo igrali v gosteh pri ekipi Krvavca.