Prekratka klop za prvo zmago mlade ekipe

Z ekipo Portorož mladi, ki nastopa v 4. SKL smo včeraj izgubili v Radovljici. Na pot smo se odpravili z osmimi igralci, zaradi obveznosti so manjkali Stojanov, Hvalec, Pegan, Gulić, Šverko, Šparavalo in mlajša brata Cvetičanin. Ne glede na težave smo se čvrsto postavili, bili v uvodu boljši nasprotnik. V zaključku prve četrtini smo hitro prišli v težave z osebnimi napakami in z dobrim strelskim večerom so domači po koncu prve četrtine povedli z 28:18. V nadaljevanju smo se večkrat približali, a hitro prejeli osebne napake, rezultat polčasa 47:39. V 25. minuti smo ponovno prišli na pet točk zaostanka, a izkušeni domači niso popuščali in povečali prednost na 69:56. Sledile so štiri trojke domačih, nam pa je tokrat prekratka klop vzela moč za kaj več kot časten poraz.

Radovljica - Portorož mladi 93:78 (28:18, 19:21, 22:17, 24:22)

Nastopili so: Pišot 30 (1T, 1:1), Mendiković 13 (2T, 1:2), Tumpić Bordon 21 (2T, 1:2), Semanić 2, Kozlovič, Fischione 7 (1T), Topčievski 2, Goja 3 (1:2)